Mënyra pagese
  • Dorëzimi i garantuar Dorëzimi i garantuar
  • Nuk kërkohet fjalëkalim Nuk kërkohet fjalëkalim
  • I sigurt dhe privat 100% i Sigurt & Privat
  • Mbështetje 24 / 7 Mbështetje 24 / 7

Si punojmë për Blini shërbimin e rishikimeve të Google?

Rendit marrjen dhe përpunimin: Pas marrjes së porosisë, Ekipi i AG do të kontrollojë porosinë dhe do të shkruajë përmbajtje për rishikime.

Konfirmoj Dhe postoni përmbajtje: AG do të kontaktojë dhe do të konfirmojë me ju përmbajtjen (Mund ta modifikoni përmbajtjen direkt në skedarin e rishikimit që dërgojmë), gjuhën, lidhjen e rishikimit të Google, vendet e rishikimeve, sasinë e komenteve të postimeve në ditë dhe kërkesa të tjera.

Garanciy: Në varësi të lidhjes suaj të rishikimit të Google, komentet zakonisht do të shfaqen disa orë pas shkrimit. Ne garantojmë dhe zëvendësojmë komentet e reja falas brenda 45 ditëve nëse fshihen.

SHËNIM: SHQYRTIMET DO TË POSTOJEN VETËM PAS TË JENI PAJTOHUR DHE KONFIRMIM ME NE RRETH SHOQËRISË TË PËRMBAJTJES. Ndaj JU LUTEM JEPNI INFORMACIONET TUAJ SI WHASAPP, TELEGRAM, SKYPE, EMAIL… QË NE TË LIDHEM LEHTË DHE TË KUJDESEMË PËR POROSIN TUAJ.

Pyetjet e shpeshta rreth Blini komente për Google

Të gjitha vlerësimet e dhëna janë reale, të ligjshme dhe të përpunuara në mënyrë organike, kështu që është padyshim e sigurt për të blerë komente në Google.

Ju mund ta dërgoni përmbajtjen direkt tek ne sipas porosisë, ose mund ta modifikoni përmbajtjen sipas dëshirës në skedarin e përmbajtjes që ju dërgojmë.

Pasi të kontrolloni dhe modifikoni përmbajtjen që dërgojmë, komentet do të përpunohen dhe do të planifikohen të shkruhen.

Ndërsa koha e saktë e dorëzimit mund të ndryshojë në bazë të paketës dhe sasisë specifike që zgjidhni, mund të prisni që të shihni komentet që shfaqen në listën tuaj "Google My Business" brenda pak ditësh.

Kjo mund të ndodhë, edhe nëse komentet e shkruara nga klientët që kanë përdorur komentet e shërbimit tuaj mund të fshihen ende, ne do të garantojmë dhe zëvendësojmë komente të tilla të fshira pa pagesë brenda 45 ditëve.

Të gjitha informacionet në lidhje me përmbajtjen, kohën e shkrimit, datën, dëshminë e komenteve me shkrim do të përditësohen në skedarin e përmbajtjes që ju dërgojmë, ju mund të ndiqni dhe përditësoni atje.

Blerja e komenteve pozitive mund të ketë një sërë përfitimesh për të inkurajuar klientët t'ju besojnë për të përjetuar shërbimin tuaj. Por blerja e komenteve negative është e ndryshme dhe për të shmangur dëmtimin e markave të tjera, ne nuk do të ofrojmë komente negative.

Blini komente të Google është një nga mënyrat e shpejta dhe efektive për të tërhequr klientët. Këto vlerësime pozitive mund të jenë faktori vendimtar në suksesin e një biznesi. Në këtë artikull, Fitimi i audiencës ka përpiluar 10+ faqe interneti për t'ju ndihmuar blini komente të lira të Google.

1. Faqja më e mirë për të blerë Google Reviews

✅ PËRGJIGJE TË SHPEJTË:

Ne kryem një test të pavarur dhe zbuluam se Fitimi i audiencës është vendi më i mirë për të blini komente në Google.

Mund të jetë e vështirë për kompanitë dhe njerëzit që përpiqen të krijojnë një prani të fortë në internet për të marrë komente të Google.

Ndërsa një rishikim i vetëm negativ mund të dëmtojë seriozisht reputacionin e një kompanie, marrja e vlerësimeve pozitive kërkon shumë punë për një periudhë të gjatë kohore.

Si mund të zgjidhej ky problem?

Audiencegain.net është një ilaç i zbatueshëm në këtë lloj situate. Blej komente të mira të hartave të Google është e mundur.

Kam testuar një shumëllojshmëri të gjerë faqesh interneti dhe kam përfshirë këtu një renditje të 10+ më të mirëve.

A jeni gati për të shkuar?

Tani le të shkojmë!

10+ vendet kryesore për të blerë komente për Google janë si më poshtë:

1.1. Fitimi i Audiencës

Fitimi i audiencës është një shërbim me reputacion dhe profesional, i specializuar në ofrimin e Rishikimet e Google blejnë paketa për bizneset e vogla dhe të mesme. Fitimi i audiencës do t'ju ndihmojë të merrni komente të vërteta, të përshtatura sipas nevojave tuaja, nga përdoruesit me profile reale dhe aktivitet të rregullt në Google.

Ne kemi shumë paketa shërbimesh që i përshtaten nevojave dhe buxhetit tuaj, me 1 deri në 500 komente nga 5 yje, nga 12 deri në 5900 dollarë. Fitimi i audiencës ka qenë i besuar dhe i kënaqur nga mijëra klientë. Ju mund të shihni disa imazhe që demonstrojnë AudienceGain's cilësia e shërbimit më poshtë:

✅Të mirat:

– Rritni numrin e vizitorëve që bëhen klientë duke përdorur vlerësime të mira.

– Rritni renditjen tuaj të kërkimit në Google për hartat blini komente të Google.

– Krijoni menjëherë besueshmërinë 100% të një marke të re ose faqe interneti, profilet e rishikuesve të cilësisë vijnë nga përdorues të shpeshtë.

– Thelbi i rishikimit do të lidhet fort me modelin dhe markën tuaj të biznesit.

- Kur blej komente të hartave të Google ju mund të ndryshoni se nga cilat vende janë rishikuesit.

– Premtimi për zëvendësim brenda dyzet e pesë ditëve.

– Mbështetje gjithëditore, e përkushtuar.

❌Kundër:

– Nuk ka asgjë negative për të kapërcyer.

blej komente në Google

AudienceGain është vendi më i mirë për të blerë komente në Google

1.2. TweSocial

Ju duhet të mbështeteni në një platformë të besueshme si TweSocial për t'ju ndihmuar gjatë përpjekjes për të rritur renditjen tuaj përmes blej komente të hartave të Google dhe optimizimin e motorëve të kërkimit. Së fundi, ata do të garantojnë që blerja e komenteve të lira të Google do të prodhojë përshtypje me cilësi të lartë.

✅Të mirat:

– Paketat e shërbimit kanë çmime të arsyeshme.

– Vërejtjet e rishikimit shfaqen shpejt.

– Personeli i shërbimit ndaj klientit 24/7.

❌Kundër:

– Më pak mënyra për të bërë pagesa.

blej komente për google

Shumë bloge kanë paraqitur TweSocial

1.3. BizSolution

Biznesi tjetër në listën tonë ofron një platformë tjetër të dobishme që mund t'ju ndihmojë të merrni komentet e nevojshme për të rritur besueshmërinë e markës tuaj në Google. Ata gjithashtu garantojnë që të gjitha vlerësimet tuaja kanë origjinën nga llogari të ligjshme, të mirëpërcaktuara, që është një aspekt tjetër intrigues i këtyre njerëzve.

✅Të mirat:

– Vlerësime dhe vlerësime të shkëlqyera nga klientët.

– Kosto të ulëta në bazë të rishikimeve.

– Shkalla e lartë e mbajtjes së klientit.

❌Kundër:

– Nuk ka zgjidhje për të pasur një dorëzim të vonuar.

blej komente për google

Për më tepër, BizSolution thjeshton shumë procedurën e arkëtimit

1.4. Growtoid

Growthoid.com është uebfaqja tjetër në listë blej komente të hartave të Google. Përveç ofrimit të shërbimeve të shkëlqyera për rrjetet e tjera të mediave sociale, kjo organizatë ofron edhe shërbime rishikimi për llogarinë tuaj Google. Ata kanë një ekip të shpejtë të shërbimit ndaj klientit dhe shesin komente të kalibrit më të lartë.

✅Të mirat:

- Vlerësime autentike të përdoruesve.

– Bota reale i refuzon robotët.

– Shërbim i shpejtë ndaj klientit dhe një ekip i lumtur

– Një premtim për kthimin e parave u jepet klientëve sa më shpejt që të jetë e mundur.

❌Kundër:

– Pa prova me kosto.

blej komente në Google

Growthoid ka funksionuar për më shumë se një dekadë

1.5. PërdorniViral

Kjo faqe interneti ofron vlerësime autentike nga përdoruesit aktualë me llogari aktive Google; prandaj, mund të prisni vlerësime të favorshme dhe me pesë yje nga këta përdorues. Revista si Forbes dhe HuffPost kanë theksuar UseViral si vendin më të mirë për të blej komente të hartave të Google.

UseViral mund t'ju ndihmojë të blini lehtësisht komente në Google; ata janë lider në industri dhe kanë qenë për shumë vite. Ata pretendojnë se u ofrojnë klientëve të tyre rishikime 100% të përhershme dhe të sigurta, dhe ata kanë opsione të ndryshme çmimesh në paketa të përballueshme.

Ata pretendojnë se pasi të keni diskutuar kërkesat tuaja për rishikimet e Google me ta, ata do të fillojnë të punojnë me paketën tuaj dhe do ta dorëzojnë atë në kohë.

Ata pretendojnë se rishikimet e tyre ofrohen me profile 100% aktive dhe reale në kohën e duhur dhe profesionale.

Ato gjithashtu lejojnë klientin të zgjedhë sa komente dëshiron të marrë çdo ditë, duke vënë më shumë fuqi në duart tuaja.

Nëse blini komente të Google prej tyre, ata do të zëvendësojnë çdo koment që hiqet për çfarëdo arsye, dhe gjithashtu kanë disa opsione kontakti, duke përfshirë një adresë emaili dhe një kuti bisede të drejtpërdrejtë.

Në këtë mënyrë, nuk do t'ju duhet të shqetësoheni që ata thjesht t'ju dërgojnë një unazë fejese dhe ta lënë atë me kaq.

✅Të mirat:

– Përdoruesit aktualë kanë shkruar komente.

– Secili me një vlerësim me 5 yje.

– Nëse rishikimi fshihet, kthejeni atë.

– Sigurimi i transaksioneve të sigurta dhe të shpejta kur blini komente të Google.

❌Kundër:

– Ata nuk marrin pagesa në Bitcoin.

blej komente në Google

Bizneset mund të blejnë vlerësimet e Google në UseViral

1.6. SidesMedia

Komentet e vërteta të Google nga përdoruesit aktualë që janë aktivë në platformë shiten në këtë faqe interneti. Këta njerëz do të shkruajnë vlerësime ngritëse dhe plotësuese për profilin e kompanisë suaj. Revistat me reputacion si "Business Insider" dhe "Entrepreneur Magazine" e kanë njohur SidesMedia si vendin më të mirë për të blini komente të mira të Google Maps.

SidesMedia është një tjetër mundësi e shkëlqyer nëse doni të blini komente të Google Business nga një kompani që ka një histori të gjatë në industri dhe e kupton atë që po kërkoni.

Këta djem pretendojnë se janë në gjendje t'u ofrojnë klientëve të tyre rishikime 100% të përhershme dhe të sigurta, dhe pjesa më e mirë është se nuk do t'ju duhet të shpenzoni një pasuri për t'i marrë ato.

Ata pretendojnë se çmimet e tyre variojnë për t'iu përshtatur buxhetit tuaj dhe ju keni kontroll të plotë mbi mënyrën se si ato punojnë për ju.

Kjo do të thotë që ju mund të zgjidhni nëse do të merrni një koment pozitiv në ditë ose më shumë, kështu që nuk do t'ju duhet të regjistroheni për një paketë me shumicë që do t'ju dërgojë një angazhim që nuk do ta përdorni.

Ata pretendojnë se u ofrojnë klientëve të tyre rishikime 100% të përhershme dhe pa rënie, dhe pasi të bëni porosinë tuaj, do të merrni komentin tuaj të parë brenda 24 orëve.

Na pëlqen mënyra se si ata punojnë me njerëz të vërtetë për të optimizuar veçoritë e tyre për klientët e tyre dhe se si ata hyjnë në detaje se si komentet e tyre mund të ndihmojnë markën tuaj përmes Google.

✅Të mirat:

– Çdo rishikim është nga një përdorues aktual.

– Përdoruesit që janë vazhdimisht aktivë, jo bots.

– 100% e parave tuaja do të kthehen në rast gabimi.

❌Kundër:

– Nuk ka provë falas.

blej komente në Google

Duhet të paguani vetëm 15 dollarë për dy komente në SidesMedia

1.7. BizGrowMore

Organizata tjetër do të jetë në gjendje t'ju ndihmojë në rritjen e suksesshme të biznesit tuaj, siç nënkuptohet nga emri i saj. Ata mund t'ju ndihmojnë në nisjen e një fushate emaili ose në rritjen e numrit të komenteve të Google në llogarinë tuaj.

Në vetëm një ditë, ata dhanë komentin tuaj të parë në Google. Në vend që të krijojnë vetë vlerësime të personalizuara, ata bashkëpunojnë ngushtë me një shkrimtar që është i specializuar në këtë fushë.

✅Të mirat:

– Referenca të besueshme.

– Vlerësime të vazhdueshme.

– Garanci për kthimin e parave dhe 100% garanci për cilësinë.

❌Kundër:

– Ata nuk marrin pagesa në kriptovaluta.

1.8. GetAFollower

Kjo faqe interneti ofron mbështetje për aktivitete të ndryshme si optimizimi i përgjigjeve të Google dhe nisja e fushatave me email, duke ndihmuar në përmirësimin e biznesit tuaj. Me mbështetjen e tyre, ju mund të arrini qëllimet e kompanisë tuaj në mënyrë më efektive.

Ata kanë arritur të krijojnë një reputacion të fortë për veten e tyre, njësoj si disa nga bizneset e tjera në këtë listë, dhe një nga avantazhet e tyre është se ata mund të ndihmojnë të dobëtit.

Ata janë të pasionuar për të ndihmuar klientët që mund të jenë në disavantazh për shkak të burimeve të kufizuara ose sepse sapo kanë filluar dhe u mungon besueshmëria.

Në vend që të punoni me bizneset e mëdha që kanë shumë para për të shpenzuar për të zgjeruar shtrirjen e tyre në internet.

Aftësia për të ofruar veçori të përshtatura do të thotë që ju do të merrni komente përkatëse dhe të thelluara të Google që do të thonë shumë për kompaninë tuaj dhe do ta ndihmojnë atë të shkojë shumë. Kjo është një cilësi tjetër dalluese e organizatës që mund t'ju ndihmojë të blini komente pozitive të Google.

Pas punës me një kompani të tillë, njerëzit do të detyroheshin të kontrollonin markën tuaj.

✅Të mirat:

– Paraqet komente të rastësishme dhe të personalizueshme, duke ju lejuar të gjeneroni vlerësime pozitive për produktin ose shërbimin tuaj.

– Ofron yje pozitive, garanci dhe paketa të ndryshme shërbimi që i përshtaten nevojave tuaja.

– Ka një ekip ekspertësh me përvojë, të gatshëm për t'ju këshilluar dhe mbështetur gjatë procesit të përdorimit të shërbimit.

❌Kundër:

– Ka një kufi për numrin e komenteve që ata mund të japin.

blej komente në Google

Ju mund të blini komente të Google për biznesin tim në GetAFollower

1.9. Blini Real Media

Dëshironi më shumë komente pozitive nga klientët tuaj? Nëse po, duhet të provoni shërbimin në internet të kësaj kompanie. Ato ofrojnë një sërë shërbimesh në internet për t'ju ndihmuar të arrini qëllimet tuaja profesionale. Kur ti blini komente të Google prej tyre, ata ofrojnë mbështetje dhe udhëzime të vlefshme bazuar në përvojën e tyre.

Nëse jeni duke kërkuar për një biznes që mund t'ju ndihmojë me blerjen Vlerësime të hartave të Google në një metodë të sigurt dhe të sigurt dhe sinqerisht dëgjon kërkesat tuaja në fillim, Blej Real Media është një zgjedhje fantastike.

Fakti që ky biznes ka një dritare bisede në faqen e tij kryesore, kështu që ju mund të flisni me të drejtpërdrejt për nevojat tuaja, është një nga gjërat e para që do të vini re rreth tyre kur të vizitoni faqen e tyre të internetit.

Në këtë mënyrë, ata mund t'ju ndihmojnë të zgjeroni shtrirjen e biznesit tuaj në të njëjtën kohë në disa platforma duke ju ndihmuar të blini 5 yje

Ata mund t'ju ndihmojnë me YouTube, Twitter, Instagram dhe shërbime të tjera përveç Google.

Ata janë lloji i profesionistëve që ofrojnë zgjidhje që nuk do të mund t'i zbuloni askund tjetër, sepse ata kanë përmirësuar tiparet dhe aftësitë e tyre për pjesën më të mirë të një dekade.

Kontaktoni një biznes si ky dhe kini besim se ata do të jenë në gjendje t'ju ndihmojnë për një kohë shumë të gjatë.

✅Të mirat:

– Ata kanë më shumë se 10 vjet përvojë në këtë fushë.

– Blej Real Media di të krijojë komente me cilësi të lartë, me 5 yje.

– Ata gjithashtu kanë mbështetje të shpejtë me email, për të zgjidhur çdo problem apo shqetësim që mund të keni.

❌Kundër:

– Çmimet e tyre janë paksa të larta në krahasim me ofruesit e tjerë të shërbimeve.

blej komente në Google

Hapat për të blerë komente të Google në Bli Real Media janë të lehta

1.10. Social Viral

Është e mundur të rrisni renditjen dhe vlerësimet e motorit tuaj të kërkimit duke përdorur një platformë të besueshme. Baza e gjerë e klientëve të kësaj kompanie, shërbimi i shkëlqyer ndaj klientit dhe shpërndarja e shpejtë janë arsyet që ne i sugjerojmë ato.

Konsumatorët mund të krijojnë shënimet e tyre të personalizuara dhe t'i caktojnë ato si prioritete kur ato u shfaqen konsumatorëve të mundshëm.

✅Të mirat:

– Specialistë në kontrollin e reputacionit.

– Shërbim i shpejtë.

– Kostot e arsyeshme.

– Mënyra të kufizuara për të paguar.

❌Kundër:

– Ata nuk kanë bisedë live.

blej komente negative të Google

Ata do të garantojnë që rezultatet e vlerësimeve tuaja të yjeve të Google janë të favorshme

1.11. Bli SMMUsa

Kompania tjetër në listën tonë mund t'ju ndihmojë në marrjen e vlerësimeve me pesë yje, autentikisht pozitive të Google. Ato ofrojnë një shumëllojshmëri paketash që mund t'i shikoni, në varësi të faktit nëse po kërkoni të blini një rishikim në këtë kohë ose disa. Ky biznes fleksibël dhe përshtatës do t'ju mundësojë të rritni shpejt statistikat e vlerësimit të klientëve tuaj, dhe ato gjithashtu kanë çmime të arsyeshme.

✅Të mirat:

- Bli komente lokale të Google Maps nga recensues të ditur.

– Më shumë se pesë vjet përvojë në krijimin e shërbimeve.

– Kosto të përballueshme në krahasim me faqet e tjera të internetit.

❌Kundër:

– Asnjë ndihmë e bisedës live; vetëm email.

blini komente në Google për biznes

Ata kombinojnë shpërndarjen e shpejtë me kosto të arsyeshme

1.12. Skitsolutionbd

Kjo platformë ka për qëllim t'ju ndihmojë të krijoni një përshtypje më të favorshme në mendjet e klientëve potencialë për sipërmarrjen tuaj të re. Një firmë marketingu e quajtur SKITSOLUTIONBD mund të ndihmojë çdo kompani interneti të zgjerohet duke përmirësuar mënyrën se si klientët e shohin atë. Ju mund të rrisni reputacionin e kompanisë suaj dhe të tërhiqni më shumë klientë potencialë duke përdorur paketat e tyre.

✅Të mirat:

– Blini komente të Google në faqen tonë të internetit është e thjeshtë.

– Çdo rishikim është kompliment.

– Kjo faqe rishikimi u themelua më shumë se dhjetë vjet më parë.

❌Kundër:

– Nuk ka zgjedhje për personalizim.

blini komente të mira në google

Plotësimi i porosisë do të fillojë sapo të bëni një blerje

1.13. BestUSASMM

BestUSASMM është një platformë e dobishme nëse doni të përmirësoni reputacionin global të kompanisë suaj. Ata rrisin reputacionin e kompanisë suaj duke ofruar komente nga SHBA, Kanada, Australia dhe MB.

Paketat e tyre janë një koncept i shkëlqyer biznesi sepse ju lejojnë të merrni shpejt komente me pesë yje. Fakti që kjo platformë nuk kërkon kurrë fjalëkalimin tuaj ose informacionin e hyrjes në Google është një përfitim tjetër i madh.

✅Të mirat:

– Përmirësoni shpejt shikueshmërinë tuaj në internet.

– Çdo koment i Google është një kompliment.

– Përvojë e shkëlqyer për klientin.

❌Kundër:

– Nuk ka zgjidhje për të pasur një dorëzim të vonuar.

blej komente në Google

Nuk do të duhet të shqetësoheni kurrë për komentet e rreme dhe me cilësi të dobët

1.14. Bizboostup

Bizboostup është një faqe interneti e specializuar në ofrimin e shërbimeve të rishikimit për produktet dhe shërbimet në internet. Bizboostup ju ndihmon të rrisni besueshmërinë, besimin dhe shitjet tuaja duke postuar komente cilësore, tërheqëse dhe të vërteta nga përdoruesit me profile të plota dhe autentike.

✅Të mirat:

– Të përkushtuar për të ofruar vlerësime 100% të qëndrueshme, pa rënie. Nëse rishikimi hiqet brenda 60 ditëve, Bizboostup do ta ripostojë atë falas.

– Filloi punën shumë shpejt, filloi menjëherë dhe u dorëzua në kohë.

– Të gjitha komentet janë të garantuara, komentet e hedhura do të ripostohen falas.

– Ofron rishikime me regjistrime 100% të plota dhe operacione reale. Çmime të arsyeshme dhe shërbim i shpejtë dhe profesional.

❌Kundër:

– Jo i përshtatshëm për klientët që duan shumë komente në një periudhë të shkurtër kohore, pasi Bizboostup ofron vetëm 1-3 komente në ditë.

blej komente në Google

Bizboostup ofron komente me cilësi të lartë dhe tërheqëse

1.15. Blej shërbimin SHBA

PurchaseserviceUSA ofron 100% rishikime të vërteta dhe organike të Google për t'ju ndihmuar të përmirësoni reputacionin tuaj të "Google My Business" dhe të renditeni më lart në rezultatet e kërkimit.

✅Të mirat:

– Profilet Superiore.

– Shërbimi ndaj klientit 24 orë.

– Rishikime të përhershme.

– Imazhe, me dhe pa bashkëngjitje.

– Receta pa kosto

– Rishikimet janë të pafundme.

❌Kundër:

– Nuk ka shumë mënyra të ndryshme për të paguar.

blej komente në Google

Nëse, për ndonjë arsye, rishikimet bien, ato ofrojnë një garanci 100% të rimbushjes

1.16 Zoti Media

Ju duhet të konsideroni përdorimin e Media Mister për të blerë komente të Google.

Përveç ndihmës së klientëve me komentet e "Google My Business", ata gjithashtu mund t'i ndihmojnë ata në blerjen e vlerësimeve të "Luaj me Google".

Ne jemi mjaft të sigurt në aftësitë e këtyre djemve për të ndihmuar klientët e tyre, sepse ata kanë qenë disa herë rreth bllokut dhe janë të njohur me mënyrën se si marketingu i mediave sociale dhe peizazhi i marketingut të markës funksionojnë në internet.

Ka shumë opsione të disponueshme për ju nga të cilat mund të zgjidhni, dhe ata madje mund të flasin me ju në fillim për mënyrën se si shfaqet marka juaj dhe qëllimet që keni për të në vitin e ardhshëm, në mënyrë që të merrni veçoritë më të përshtatshme për kërkesat tuaja.

Do të vlerësoni gjithashtu strukturën e niveleve të çmimeve që kjo organizatë ofron për klientët e saj, gjë që mund t'ju ndihmojë me komentet tuaja në Google.

Kjo nënkupton që ju mund të paguani për çdo angazhim veç e veç në vend që të blini një paketë të madhe funksionesh që mund të mos i përdorni kurrë.

Blini Google Reviews

Të kuptuarit e psikologjisë së klientit është forca e Media Mister

1.17 Blini komente me shumicë

Nëse keni një buxhet të ngushtë dhe dëshironi të jeni në gjendje të blini komente në Google My Business, Blini komente në masë është një tjetër zgjedhje e shkëlqyer. Ata pretendojnë se çmimet e tyre variojnë nga 2.97 dollarë në 1800 dollarë.

Përveç kësaj, ata ofrojnë shërbime shtesë si vlerësimet e Yelp.

Ju mund të zgjidhni numrin e komenteve që dëshironi dhe kombin nga i cili dëshironi që ato të vijnë përpara se të dërgoni lidhjen te marrësit.

Duke marrë parasysh që ata ofrojnë një kuti bisede dhe disa opsione të tjera që ju t'i kontaktoni, supozojmë se këta njerëz janë real dhe kujdesen për nevojat e klientëve të tyre. Kjo nënkupton që ju do të paguani vetëm për atë që merrni.

Blini Google Reviews

Blej Shqyrtime me shumicë është një shërbim cilësor me një segment mjaft të lartë klientësh

1.18 Bota e teksteve

Një biznes tjetër që mund të keni hasur ende është The Lyrics World, por ju sigurojmë se ia vlen koha juaj. Ata pohojnë se u japin klientëve të tyre vetëm dëshmi autentike të konsumatorëve dhe hyjnë në detaje të mëdha në lidhje me përfitimet e blerjes së komenteve të Google.

Ata garantojnë që çdo aspekt i komenteve të Google që merrni është i kalibrit më të lartë dhe pjesa më e madhe është se marrja e tyre nuk kërkon ndarjen e fjalëkalimit tuaj.

Ata janë të besueshëm dhe të sigurt dhe krenohen që u ofrojnë klientëve të tyre dërgesat në kohë dhe shërbimin e klientit gjatë gjithë orarit. Ju nuk keni nevojë të shkarkoni asgjë për të marrë komentet e tyre; ju vetëm duhet t'u siguroni atyre lidhjen e faqes tuaj. Do të paguani 25 dollarë për pesë komente dhe 500 dollarë për njëqind komente.

Këta njerëz janë një zgjedhje e mrekullueshme nëse keni nevojë për ndihmë me marketingun e mediave sociale, sepse ata janë të jashtëzakonshëm në ndihmën e klientëve të tyre me pjesë të tjera në internet të markave të tyre.

1.19 Ndjekësi i Google

Nëse dëshironi të jeni në gjendje të blini komente të Google Business dhe dëshironi të siguroheni që gjithçka të duket sa më origjinale dhe autentike, Google Follower është një alternativë e mirë.

Këta njerëz kanë një dritare bisede, të ngjashme me disa nga shërbimet e tjera që kemi eksploruar në këtë listë, kështu që ju mund të komunikoni me ta

Ata gjithashtu ofrojnë disa opsione për t'i kontaktuar ata në krye të faqes së tyre kryesore, duke demonstruar se ata janë duke qëndruar brenda një faqeje interneti tërheqëse dhe duke e konsideruar veten si të ligjshëm kur nuk janë.

Ata kanë një adresë emaili që mund ta përdorni për t'i kontaktuar, ose mund t'i telefononi në Skype.

Google Follower është zgjidhja për bizneset për të përmirësuar mbulimin e markës së tyre

Ata pretendojnë se çmimet e tyre variojnë nga 10 deri në 4500 dollarë dhe se koha e dorëzimit mund të jetë dy deri në tre ditë.

E tëra çfarë ju duhet të bëni është të jepni mesazhin tuaj, URL-në e faqes tuaj dhe vendndodhjen nga e cila dëshironi të burojnë komentet tuaja.

Këta njerëz thellojnë shumë se pse duhet të përfitoni nga aftësia për të blerë komente të Google nga një biznes si

1.20 Rritja në internet

Është e mundur që nuk keni dëgjuar më parë për Online Boost Up, por edhe nëse nuk e keni dëgjuar, na besoni kur ne.

Nuk ka rëndësi nëse nuk keni shumë para për të shpenzuar, sepse ato mund t'ju ndihmojnë të blini komente me 5 yje të Google lehtësisht dhe me çmim të përballueshëm. Ata gjithashtu mund ta bëjnë atë të ndodhë shpejt.

Kutia e tyre e bisedës do të shfaqet sapo të vizitoni uebsajtin e tyre, në mënyrë që të diskutoni me ta cilat janë nevojat tuaja fillestare dhe ata gjithashtu kanë shumë përgjigje për pyetjet e mundshme që mund të keni.

Ata reklamojnë se u ofrojnë klientëve të tyre komente që janë 100% të përhershme dhe jo-rënie, dhe se ju mund të merrni komentet tuaja të para vetëm 24 orë pas vendosjes së porosisë tuaj.

Për më tepër, ata pretendojnë se mund të ofrojnë komente nga e gjithë bota pa përdorur bots të rishikimit, duke ju dhënë kontroll të plotë se nga vijnë komentet tuaja. Ju mund t'i kontaktoni me email, Skype, apo edhe WhatsApp nëse keni pyetje.

Këta burra mund t'ju ndihmojnë me gjithçka që ju nevojitet, sepse ata duket se kanë gjithçka të organizuar në lidhje me mbështetjen e konsumatorëve të tyre.

Blini Google Reviews

Pamja e ekranit të faqes së internetit të Boostup Online

2. Si të blini komente reale të Google në internet?

Si të blini komente të Google në internet? Më poshtë janë hapat dhe gjërat që duhen shmangur kur blej komente të hartave të Google at Fitimi i audiencës që klientët duhet të ndjekin:

✅Hapi 1: Vizitoni faqen e internetit të AudienceGain.

✅Hapi 2: Zgjidhni "Shërbimet Premium">"Blini Google Reviews".

✅Hapi 3: Zgjidhni paketën e vlerësimit që i përshtatet nevojave tuaja. Klientët mund të zgjedhin numrin, përmbajtjen dhe koston e komenteve. Ju duhet të shmangni blerjen e shumë komenteve në një periudhë të shkurtër kohe. Kjo mund ta bëjë Google të dyshojë në vërtetësinë e komenteve dhe mund t'i heqë ato.

✅Hapi 4: Klikoni "Blej tanibutonin " dhe rishikoni paketën tuaj të shërbimit të zgjedhur, më pas klikoni "Të vazhdojë të Checkout".

✅Hapi 5: Plotësoni informacionin e nevojshëm, si lidhjen e rishikimit të Google, emailin, numrin e telefonit dhe mënyrën e pagesës. Për të përfunduar porosinë, klikoni "Vendi Renditja"Button.

blej komente në Google

Ju plotësoni informacionin dhe bëni një pagesë për ta plotësuar atë

3. Pse janë të rëndësishme komentet e Google?

Rishikimet kanë një ndikim të madh në reputacionin e kompanisë suaj dhe luajnë një rol vendimtar në formësimin e imazhit të saj në internet. Shqyrtimet jo vetëm që rrisin besueshmërinë dhe besimin, por gjithashtu përmirësojnë ekspozimin e motorit tuaj të kërkimit. Ne do të shohim avantazhet e blini komente të mira në Google Maps këtu:

3.1 Një rritje në besimin e markës

Krijimi i besimit të markës duhet të jetë një përparësi kryesore për pronarët e bizneseve që kërkojnë të tërheqin klientë të rinj. Konsumatorët priren të favorizojnë kompanitë me vlerësime dhe vlerësime pozitive pasi ato mund të rezultojnë në më shumë shitje dhe më shumë referime nga klientë të lumtur.

blej komente në Google

Reagimet pozitive të klientëve ndërtojnë besimin e një kompanie

3.2 Konvertime të rritura

Mjetet dixhitale të tilla si "Profili im i biznesit" mund të përdoren për të drejtuar blerësit e mundshëm drejt faqes tuaj të internetit dhe komenteve të favorshme të markës. Përdoruesit do të udhëhiqen përmes një gypi shitjesh sapo të zbresin në faqen tuaj të internetit, duke rritur potencialisht normat e konvertimit. Në fund, më shumë të ardhura mund të rezultojnë nga përmirësimi gradual i reputacionit tuaj në internet.

blej komente në Google

Përdorimi i elementeve dixhitale do të lehtësojë lëvizjen

3.3 Përvoja e përmirësuar e klientit

Mbledhja e komenteve të klientëve mund të sigurojë reagime të vlefshme për përmirësimin e produktit ose shërbimit tuaj dhe mbështetjen e klientit. Këto komente mund të nxjerrin në pah çështjet që kërkojnë vëmendje për të përmirësuar përvojën e klientit.

Kur blini komente të shpejta pozitive të hartës së Google ose blini komente të Google, ju merrni komente të freskëta, reale që ndihmojnë në përmirësimin e SEO të faqes së biznesit tuaj. Këto komente do të tërheqin klientët tuaj të mundshëm dhe do të kënaqin algoritmin e kërkimit, pasi algoritmi favorizon llogaritë aktive të Google me komente reale.

blej komente në Google

Komentet nga Google do të përmirësojnë përvojën për çdo klient

4. Pse duhet të blini Google Reviews me 5 yje në internet?

Për t'ju ndihmuar të kuptoni më mirë se si komentet pozitive kanë kaq shumë fuqi në Google, ne kemi përpiluar një listë me 5 avantazhet kryesore të komenteve në internet dhe kemi shpjeguar secilën. Le të vazhdojmë të lexojmë!

4.1 Rrit besueshmërinë e markës

Konsumatorët po rriten gjithnjë e më shumë të interesuar për transparencën. Kjo rëndësi (dhe rëndësi) e hapjes mund t'i atribuohet kryesisht disponueshmërisë së një morie të dhënash për çdo kompani.

Sot, klientët zakonisht gjejnë një kompani në internet përpara se të blejnë mallra ose shërbime. Prandaj, gjithnjë e më shumë biznese janë të interesuara për të blerë komente për Google. Pothuajse 88% e klientëve kanë parë rishikimet për të gjykuar cilësinë e një biznesi. Vlerësimet e Google përdoren zakonisht për një pjesë të konsiderueshme të këtij studimi.

Për të vënë në dukje fuqinë e rishikimeve të biznesit të Google, i njëjti sondazh raporton se 72% e konsumatorëve thonë se vlerësimet pozitive i bëjnë ata t'i besojnë një biznesi më shumë sesa mund të kenë ndryshe.

Kjo ofron një mundësi të shkëlqyer për bizneset që të fitojnë një avantazh konkurrues ndaj kompanisë së ardhshme duke mbledhur komente të Google. Në të kundërt, përgjigjja ndaj vlerësimeve negative krijon një ndjenjë urgjence, duke ndërtuar më tej besimin e klientit.

4.2 Rritja e shikueshmërisë dhe SEO Lokale

Do të ishte një nënvlerësim të thuash se algoritmet e kërkimit të Google janë të ndërlikuara. Një gjë, megjithatë, është e sigurt: komentet e Google ndikojnë në kërkimet lokale të Google. Sipas Fitimi i audiencës, sinjalet e rishikimit si ato në komentet e Google për bizneset përbëjnë rreth 9% të të gjithë algoritmit të kërkimit të Google. Këto sinjale rishikimi përqendrohen në sasinë, shpejtësinë dhe diversitetin e rishikimit.

Këto tre sinjale rishikimi mund të ndihmojnë që kompania juaj e afërt të arrijë në krye të rezultateve të kërkimit lokal të Google kur përdoret në harmoni. Krahasuar me strategjitë e thjeshta tradicionale të SEO si kërkimi i fjalëve kyçe dhe blogimi, kjo e bën shumë më të lehtë dhe më të shpejtë që kompania juaj të gjendet në internet. Ndonëse është ende shumë e rëndësishme, është thelbësore që ju, si biznes lokal, jo vetëm të mbështeteni në teknikat konvencionale, por të injoroni platformat alternative të tilla si rishikimet e Google.

Kur përdoren si duhet, komentet e kompanive të Google mund të jenë një nga strategjitë tuaja më efektive të marketingut. Kjo është pjesërisht sepse vlerësimet e biznesit të Google mundësojnë që kompania juaj të shfaqet në "Paketën e Hartave". Harta është një koleksion kompanish afër zonës së kërkimit. Përveç vlerësimit mesatar, paketa e hartës tregon gjithashtu emrin dhe lidhjen e faqes në internet të kompanisë, adresën dhe informacionin e kontaktit të saj, si dhe numrin total të komenteve të Google.

4.3 Krijoni një sistem reagimi për njohuritë e klientëve

Komentet e ciklit dhe informacioni i klientit që mund të mblidhni nga komentet e Google janë dy nga përfitimet tona më të vlefshme. Ju dhe punonjësit tuaj duhet të përdorni çdo rishikim të Google për kompaninë tuaj si një pyetje për anketën e klientëve. Për më tepër, çdo rishikim i Google zakonisht do të zbulojë informacionin e mëposhtëm:

  • A ofron biznesi juaj një përvojë të kënaqshme për konsumatorin?
  • Aty ku biznesi juaj po funksionon jashtëzakonisht mirë ose dobët
  • Çfarë mallrash apo shërbimesh u ka ofruar kompania juaj?

4.4 Rritni normat e klikimeve në uebfaqe

Çdo biznes inteligjent e kupton se sa e rëndësishme është që klientët të klikojnë në lidhjen e tyre kur ajo shfaqet në një motor kërkimi. Ju mund të investoni gjithë kohën dhe paratë që dëshironi në strategjinë tuaj SEO, por nëse askush nuk klikon në kompaninë tuaj, gjithçka është për asgjë.

Për fat të mirë, marrja e komenteve të Google është një mënyrë e shkëlqyer për të rritur numrin e njerëzve që klikojnë në listën tuaj kur ajo shfaqet në një motor kërkimi. Një koleksion i konsiderueshëm i komenteve të favorshme do të rrisë klikimet në faqen tuaj pasi vlerësimi juaj i vlerësimit të Google do të shfaqet pranë emrit të kompanisë suaj në Google.

4.5 Rritja e Konvertimit të Klientit

Sapo vizitorët të klikojnë në faqen tuaj, ju pothuajse e keni arritur qëllimin tuaj. Vizitorët në faqen tuaj të internetit do të kenë nevojë për diçka mjaft bindëse për të blerë nga kompania juaj. Ndërsa të kesh një faqe interneti miqësore dhe të dizajnuar me zgjuarsi është e rëndësishme, rishikimet e Google mund të konvertojnë klientët potencialisht.

Për shkak të kësaj, çdo kompani me një renditje të mirë të Google duhet ta promovojë atë dukshëm në faqen e saj të internetit. Ky vlerësim do të rrisë besimin e tyre edhe nëse klientët e mundshëm nuk i kanë lexuar kurrë komentet tuaja në internet.

5. Pse u zhduk komenti im i Google?

Google ofron standarde të sakta për përmbajtjen e rishikimit të Google, edhe pse nuk zbulon specifikat e sistemit të tij të zbulimit të spamit. Merrni parasysh faktorët e mëposhtëm nëse një rishikim i Google është hequr nga faqja e kompanisë suaj:

5.1 URL-ja shfaqet në rishikim

Rishikimi do të fshihet nëse përfshin një URL, sepse ndoshta është e padëshiruar. Meqenëse ne jemi një kompani e dizajnit në internet, disa nga klientët tanë dëshirojnë të shfaqin faqen fantastike që kemi krijuar. Ne u kërkojmë atyre të mos ndajnë URL-në për të shmangur etiketimin e paqëllimshëm të saj për heqje. Përkundrazi, ne do të dëshironim të kërkonim një artikull shtesë për rishikimin për faqen tonë të internetit.

blej komente në Google

Hiqni pjesën e URL-së për të parandaluar fshirjen e komentit tuaj

5.2 Kini kujdes adresat IP

Adresa IP është shpjegimi i dytë për "Pse u hoq rishikimi im i Google?" Nëse rishikimi është shkruar nga një adresë IP e lidhur me llogarinë tuaj të "Google My Business", filtri i postës së padëshiruar mund të ketë filluar.

blej komente në Google

Filtrimi i spamit mund të aktivizohet nga adresat IP

5.3 Sa vendndodhje biznesi keni të listuara në Google?

A keni shumë faqe dhe vendndodhje në Google My Business? Klientët janë fantastikë! Ata duan t'u tregojnë të gjithëve për ju, sepse i duan produktet dhe shërbimet tuaja. Ata ju duan aq shumë saqë shkojnë në secilën prej faqeve të Profilit të Biznesit në Google të vendndodhjes së zonës së metrosë së kompanisë suaj dhe janë të etur për të paraqitur komente.

Për fat të keq, komentet dublikatë (ose të gjitha ato) të lëna nga i njëjti recensues në vendndodhje të ndryshme biznesi do të fshihen në blini komente të Google.

blej komente në Google

Shqyrtime të shumta identike të klientëve do të konsiderohen si të padëshiruara dhe do të hiqen

5.4 Rishikuesit hoqën shënimet e tyre

Rishikuesit janë të lirë të heqin komentet e tyre në çdo moment. Ky është një vendim shumë i thjeshtë dhe që unë e marr shpesh kur vëzhgoj vlerësimet e Google My Business për klientët.

blej komente në Google

Rishikuesit janë në gjendje të heqin përmbajtjen e tyre

6. Pyetjet e shpeshta rreth Blini komente për Google

6.1 A mund të blej Google Reviews?

Sigurisht, por kini parasysh se ka të ngjarë të kapeni dhe penalizoheni nga Google (dhe nuk do të keni të bëni thjesht me një reputacion të dëmtuar) edhe nëse blini komente pozitive të Google, të cilat mund të përmirësojnë përkohësisht renditjen tuaj të SEO.

Sipas Komisionit Federal të Tregtisë (FTC), rrezikoni të merrni një gjobë të konsiderueshme nëse recensuesi nuk arrin të zbulojë se rishikimi është shkruar në këmbim të pagesës. Është shumë e dyshimtë të kërkosh miratime në këmbim të parave të gatshme; nëse e bëni, duket shumë e dyshimtë.

Ato mund të raportohen nga Google, një rishikues tjetër, një rival apo edhe një punonjës i biznesit tuaj.

6.2 Ku të blini komente të Google?

AudienceGain është një opsion i shkëlqyer nëse doni të merrni komente të Google Business nga një kompani që është lider në industri dhe e kupton atë që kërkoni. Ne jemi në gjendje t'u ofrojmë klientëve të tyre rishikime 100% të përhershme dhe të sigurta, dhe pjesa më e mirë është se nuk do t'ju duhet të shpenzoni një pasuri për t'i marrë ato.

6.3 Si mund të përcaktoj sasinë dhe llojin e komenteve për të blerë?

Ju mund të përcaktoni sasinë dhe llojin e komenteve bazuar në qëllimet dhe nevojat e biznesit tuaj. Ju duhet të konsultoheni me ofruesin për udhëzim dhe mbështetje.

6.4 A ka ndonjë rrezik që lidhet me blerjen e komenteve të Google?

Ka rreziqe të përfshira në blerjen e komenteve, siç janë shkeljet e mundshme të udhëzimeve të Google ose marrja e komenteve joautentike. Është e rëndësishme që ju të zgjidhni ofrues me reputacion dhe të siguroheni që komentet të jenë të vërteta.

6.5 A është e mundur të fshihet një koment i Google?

Jo, Google nuk i lejon përdoruesit e Google Review të heqin komentet për kompaninë tuaj. Megjithatë, nëse besoni se kundërshtari juaj e bëri këtë qëllimisht për të lënduar, zgjidhni "Komentet" nën "Kontributet tuaja" pasi të keni klikuar.

Në listën nën Shqyrtimet, gjeni komentin që dëshironi të hiqni. Zgjidhni "Më shumë" duke klikuar (tre pikat, njëra mbi tjetrën). Rishikimi më pas mund të modifikohet ose fshihet në atë pikë. Nëse Google konstaton se raporti juaj është i rremë, do ta shqyrtojë dhe do ta fshijë.

6.6 A mund të marr komente nga vendi ose vendndodhja ime e preferuar?

Plotësisht e mundur. Çdokush mund të hyjë në platformën tuaj të rishikimit nga kudo në botë. Vlerësimi i të gjithëve do të përditësohet vazhdimisht dhe do të jetë i dukshëm publikisht.

6.7 A ka ndonjë rrezik për llogarinë time të biznesit nëse përdor shërbimet tuaja?

Llogaria juaj e biznesit do të mbrohet kur të përdorni shërbimin tonë. Bli komente të mira në Google do të vendosë llogarinë tuaj të biznesit në faqen e parë të rezultateve të kërkimit të Google. Ju mund të jeni të sigurt se nëse ka ndonjë problem produkti, ne do të ndihmojmë me veprimin e sigurimit të zëvendësimit brenda 20 ditëve dhe stafi i Audiencegain është në dispozicion 24/7 për t'ju ndihmuar.

6.8 A mund të ndalohet llogaria ime "Google My Business"?

Lista e zezë nuk do të ndodhë kur përdorni shërbimin tonë, biznesi juaj do të jetë në vendndodhjen e parë të korporatës Google Maps në Shërbimin Google.

6.9 Si mund të dalloj nëse një rishikim është autentik?

Shumica e platformave të njohura të rishikimeve si Yelp, Tripadvisor dhe Google kanë mjete dhe ekipe mbështetëse për të rregulluar dhe monitoruar cilësinë e lartë dhe vërtetësinë e komenteve të postuara.

6.10 A është kostoja e shërbimit tuaj tepër e shtrenjtë?

Çmimi i shërbimit tonë është i ulët. Ne jemi të bindur se kostoja e produkteve tona ia vlen plotësisht cilësisë. Ne jemi gjithmonë të gatshëm t'ju mbështesim 24/7 dhe kemi një garanci 100% të kënaqësisë.

Kështu, përmes 10+ faqeve të internetit më të mira për të blej komente të hartës së Google, duke pasur pozitive dhe Vlerësime me 5 yje në Google jo vetëm që krijon besim nga klientët, por gjithashtu ndihmon në përmirësimin e pozicionit të biznesit tuaj. në një botë dixhitale gjithnjë e më konkurruese. Nëse dëshironi të mësoni më shumë rreth blini komente në hartat e Google, Vizitë AudienceGain's faqe interneti për të lexuar më shumë.

Mbi të gjitha informacionet rreth buy komente të GoogleRifitimi i audiencës përmbledh për lexuesit. Shpresojmë, përmes këtij artikulli, të keni mësuar më shumë rreth rishikimeve të Google, blej komente të hartës së Google dhe përfitimet që sjell. Përdoreni këtë metodë për të përmirësuar markën tuaj dhe për të tërhequr klientë të rinj në biznesin tuaj